.

MEHMET İNAN BİYOGRAFİ

.

1969 Amasya doğumlu olan Mehmet İNAN İlk ve orta Tahsilinden sonra Öğrenimine Ankara da Devam etmiştir.

Güvenilir olmayı kendisine düstur edinmiş, bunu yaşamın vazgeçilmez ilkesini haline getirmiştir.

Ankara da dört yıl süreyle müzik alanında enstrüman, solfej, dikte ve armoni eğitimi almıştır. Müzik eğitimi esnasında uzak doğu sporlarına da merak sarmış ve uzun yıllar bu spor alanında çalışmalarına devam etmiştir.

Üniversite yıllarının ardından Sırasıyla; İzmit, Kırklareli, Diyarbakır ve Konya ilinde müzik alanında çalışmalarını devam etmiştir.

1997 yılında ülkemize yeni yeni Bilgisayarların girmeye başladığı o yıllarda, bilgisayar alanına ilk adımını atmıştır. Bu yıllarda revaçta olan bilgisayar tamir, bakım ve onarım alanında kendisini yetiştirmiştir.

Yine bu yıllarda Multimedia ve video alanında çeşitli kurum kuruluşlardan multimedia alanında dersler almış, video animasyon çalışmaları yapmıştır.

Türkiye ve dünyada inşaat ve yapı sektörünün bekletilerini karşılayan, gelişime odaklı,kaliteyi sürekli artırarak ve sektöründe dünya standartlarında ürünler geliştirerek farklılık oluşturan lider firma olmak.

2000'li yılların ortasına gelindiğinde Bilgisayar sektörünün en önemli dallarından olan Web Tasarım alanında çalışmalara başlamıştır. Sırasıyla, Photoshop, Flash, Frontpage, Dreamweaver, Html, Asp, Php, Multivideo dersleri almıştır. Almış olduğu bu derslerden sonra kendisini web alanında yetiştirmiştir.

M.E.B. dan 200 saat süreli Bilgisayar eğitiminin ardından, Öğretmenlik sertifikası almaya hak kazanmıştır. Uzun yıllar süren bilgisayar alanında ki çalışmalarını, WEB Tasarımı alanında sürdürmeye karar vermiştir. Halen; Web tasarımı alanında çalışmalarını devam ettirmektedir.

Güven bir karaca kadar çekingendir; insan onu bir kovdu mu, tekrar bulması Çok Zordur.


HEMEN ARA