.

WEB TASARIM

.

Web siteniz dünyanın en güzel web sitesi olsun, o sitenin alt yapısında gerçek manda seo yok ise, o web sitesini kaldır çöpe at. Seo, web sitesinin can damarıdır. Kısaca Seo Nedir? Hizmet verdiğiniz sektörde, google da arama yapılınca sizin firmanızın çıkması demektir.

Yani; Firmanız evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteriyor ise, google aramalarında sizin web siteniz çıkmıyorsa, o web sitesini devam ettirmenin hiç bir manası yoktur. Boşuna yıllık ödeme yapıyorsunuz demektir.

Diğer en ömenli konu ise, web sitenizin inandırıcı olmasıdır. Pek çok sitede şuna rastlamışımdır. 3 Zenci kişi bir masa etrafında toplantı yapıyordur. Hemen şunu sormak istiyorum, "Birader türk web sitesinin içinde 3 tane zencinin toplantı yapmasıda nedir. Yine; sitede kullanılan resimlere bakıyorsun, arka planda Ülkemize benzemeyen resimlerin olması. Bu fotoğraflarla kimi kandırıyorsun.

Web sitesine gelen müşteri, aradığına çok kolay ulaşmalı. Aradığının cevabını bulmalıdır. Dolambaçlı yollar olmamalı.

Burada bir web sitesi nasıl olmalıdır sorusuna dataylı cevap arasak herhalde, 50 sayfa yazı yazmam gerekir.

Kısaca; Web siten google aramalarında çıkıyorsa, bu site doğru yoldadır. Çıkmıyorsa ve sana müşteri getirmiyorsa, Bu siteyi hemen kapattır gitsin.

Burada sadece Küçük Bir Kısmını Eklediğimiz Web Sitelerimizin Toplamı; 1.100 Adettir. Talebiniz olursa; 1.100 müşterimizi sizinle paylaşabiliriz. Konya İli için İddia ediyoruz, Hizmet verdiğiniz sektördeki arakadaşlarınıza şu soruyu sorun. "Web sitenizi Kim Yaptı" Sorduğunuz 10 kişiden 7'sinin cevabı, Ya Mehmet İNAN Yada Burak İNAN olacaktır.


HEMEN ARA